Vanessa Anne Hudgens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Anne Hudgens

Najbolji forum u Srbiji o pevacici i glumici Vanessi Hudgens!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
*Administartor*
*Administartor*
Admin


Posts : 57
Join date : 24.04.2009

Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt Empty
PočaljiNaslov: Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt   Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt EmptyPet Apr 30, 2010 3:08 pm

Hey Everyone,

I'm still in the studio but have some really cool things coming up that I'm excited to share with you! Yesterday, I shot the cover of Inked Magazine with Mark Liddell for the June/July Music issue. Next week I'm performing at the Race to Erase MS Event for my good friend Nancy Davis and The Nancy Davis Foundation for Multiple Sclerosis. It's such a great cause. Check out http://www.erasems.org/.

Love,

Avril

prevod:
Jos uvek sam u studiu ali imam neke cool stvari koje cu vam uskoro predstaviti! Juce sam bila na snimanju za naslovnicu magazina . Sledece nedelje cu izvoditi u Rase at Erase Ms Evet za dobru druaricu Nancy Davis i njenu fondaciju. Pogledajte vise o tome na www.erasems.org

voli vas

Avril
Nazad na vrh Ići dole
https://vanessa-anne.board-directory.net
Samy

Samy


Posts : 6
Join date : 30.04.2010

Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt   Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt EmptyPet Apr 30, 2010 3:20 pm

Super
Nazad na vrh Ići dole
 
Najnovija poruka koju je Avril postavila na svoj oficijalni sajt
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Avril intervju
» Avril i Brody Jenner
» Avril i Brody imaju iste tetovaze

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vanessa Anne Hudgens :: Avril Lavigne :: Novosti-
Skoči na: